Choď na obsah Choď na menu
 


par dobrych stranok

28. 4. 2008

www.stardoll.com

super stranka,na ktorej si mozete obliect vase oblubene spevacky a spevakov,hercov,hereciek,modeliek a tak....

www.vixy.net

ak poterbujete nieco stiahnut z youtube,tato stranka je presne na to...sice je trochu zdlhavejsia,ako cez flv,ale video je uz hned vo formate avi..do okienka jednoducho vlozite url videa,vyberiete,do akeho formatu chcete skonvertovat a date start..jednoduche vsak?

MP3sHits.com Táto stránka ponúka obrovské množstvo MP3 zadarmo na stiahnutie. Je to dobré ak sa bojíte vírusov, a preto nemáte nainštalovanú žiadnu výmennú sieť P2P. MP3sHits.com ponúka aj stiahnutie albumov, no tie už nie sú zadarmo. Na stiahnutie musíte mať stránku zobrazenú v Internet Explorery (vo Firefoxe alebo Opere to nefunguje) a pri odkaze DOWNLOAD NOW vybrať z kontextovej ponuky "Uložiť cieľ odkazu ako". Všetko je zadarmo a kvalitné, platíte tým, že sa na stránke zobrazujú reklamy. Celkovo vám túto stránku odporúčam, keď nemáte možnosť stiahnuť si hudbu z výmennej siete (Gnutella, BitTorrent, Morpheus, DC++, Kazaa).

www.zaycev.net

taktiez stranka na stahovanie mp3,narozdiel od vyssie uvedenej je vsak dost rizikova,ak nemate ziadny ochranny system...najdete tu vsak dost vela mp3,ovela vacsi vyber ako napriklad na mp3.nadruhou...

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.