Choď na obsah Choď na menu
 


zbal ho na prvy pohlad!!

25. 6. 2008

Úsmev - je veľmi dôležitý. Pevný pohľad, pekne z očí do očí, žiadne uhýbanie pohľadom a úsmev: široký, nie iba ľahko zdvihnuté kútiky, ale nech je vidieť zuby! Nech si všimne, že si rada, že ho vidíš, nech má o čom premýšľať! Uvažuj: koľko dievčat sa na neho za deň tak pekne usmeje? Jeden milý priateľský úsmev robí hotové divy.


Záujem - prejav záujem o jeho koníčky. Zisti, čo rád robí a skús sa k nemu priblížiť touto cestou. Napríklad sa rád večer čo večer naháňa za loptou na miestnom futbalovom ihrisku. Choďte s kamarátkami fandiť, dávaj najavo radosť z jeho úspechov. Ale pozor, pokiaľ chalani niečo nemajú radi, sú to uzjapané dievčatá. Takže povzbudzovať áno, ale decentne, nevrieskať, nehulákať ako pavián - síce si ťa všimne, ale poklábosiť pôjde s nejakým tichším dievčaťom. Ale čo tak napríklad večerné kúpanie v rybníku, kde on pravidelne rybárči? Prisadneš, opýtaš sa to či ono, strasieš sa od zimy, požičia ti mikinu, sľubný začiatok.

Vzhľad - chlapci samozrejme vnímajú, čo nosíš, ako si učesaná, či pekne voniaš. Neberú to ale ako ty, chlapci vidia výsledok, totiž, či ti to sekne. A buď si istá, že ti sekne všetko, v čom sa cítiš dobre, uvoľnene, isteže (pokiaľ to samozrejme nie sú vyťahané tepláky a staré tričko po tvojom súrodencovi, ktoré by potrebovalo vyprať a zašiť!) Jasné, pokiaľ pestuješ ty sama nejaký šport, predpokladá sa, že sa spotíš a zašpiníš. Ale potom sa vynoríš z kúpeľne čistá a voňavá (neprežeň to s vôňou, hektoliter silnej voňavky ho naplní neistotou a taktiež pozor na líčenie. Rúž, akoby nanášaný murárskou kelňou a do diaľky iskriace očné tiene ti k úspechu veľmi nepomôžu!) Na čo si daj vždy pozor, sú vlasy. Chlapci sa ich radi dotýkajú. Je fuk, či máš účes ako vrabčiak, alebo dlhý romantický cop, hlavne maj vlasy vždy čisté, pokiaľ možno hebké a lesklé.

Drobné ženské pasce, ako na seba upozorniť, sú v tejto hre nazývanej flirtovanie povolené - bezradnosť ("Prosím ťa, ja sa v tom cestovnom poriadku vôbec nevyznám, môžeš mi povedať, kedy mi ide najbližší autobus?") Muži radi dávajú najavo prevahu, prečo toho nevyužiť? Ale snáď najstarší fígeľ, stretnete sa a tebe "náhodou" vypadne z ruky plážová taška, kabelka alebo napr. fľaška s vodou. Pokiaľ sa vrhne k zemi a začne pomáhať so zbieraním, je na polovicu vyhrané. Pridaj sa, potom už len letmý dotyk rukou, pohľad z blízka do očí ... Pamätaj, že už kedysi dámy púšťali na zem svoje hodvábne vreckovky, aby im ich objekt ich záujmu mohol podať. Nič nové pod slnkom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.