Choď na obsah Choď na menu
 


dalsi super clanok

11. 3. 2008

16 spôsobov ako zbaliť chalana svojich snov

 

Vytiahni sa
"Sleduj ho, ako hrá futbal, a hlavne si daj záležať, aby si  nevyzerala ako totálne znudená baba," radí Rosťa, expert na chlapčenské myslenie. Ako oddaná obdivovateľka na svojho brankára zapôsobíš!

Zanechávaj stopy
Otlač mu svoje sladké pery na lepiaci papierik a daj mu to tajne do učebnice...

Vysielaj erotické signály
Psychológovia tvrdia: pokiaľ mu chceš niečo povedať, skús svoje slová vyjadriť myšlienkami. V duchu si opakuj slová, ktoré by si mu rada povedala. Ak je spirituálne aspoň trochu ,hore‘, ucíti príval tvojej energie. Zároveň ťa takáto akcia pripraví na nasledujúci slovný kontakt.

Nech mu odkaz -
- srdcové bonbóny položené na jeho lavici. Až začne očami pátrať po autorovi, buď blízko!

Vyskúšaj silu sugescie
"Hovor o veciach, ktoré miluješ, zatiaľ čo sa dotýkaš jeho ruky - uvedomí si význam slova milovať a spojí si je s vami dvoma," tvrdí hypnotizér a psychológ Martin Skuhrovský.

Rob to ako kočka
"Kocky sú od prírody komunikatívne a dokážu s ľuďmi manipulovať - môžu tiež vysielať túžobné signály plné lásky bez jediného slovíčka," hovorí Jitka Janešová, špecialistka na neverbálnu komunikáciu. "Sleduj, ako sa mačke rozšíria zorničky, keď ťa  uvidí. Dáva ti tím najavo, že si jej milovaná panička..., alebo aspoň, že stojíš blízko lákavej konzervy s tuniakom:)."

"Chlapci milujú lichôtky,"
odhaľuje hanblivosť Rosťa. "Ale spíš skôr ,
mámťa rada‘ alebo ,milujem ťa‘ nám uvádzajte konkrétne príklady. Myslím tím napríklad ,s tebou je fakt sradna‘ alebo ,tebe to pálí‘ apod." My len dodávame: nepúšťaj uzdu svojej fantázii, keď má tvoj chalan okolo svojich kamošov.

Nechaj ho vyhrať
V hádke, v boji, v kartách, vo všetkom. Pre jeden raz sa  nezblázniš:-). Každému týpkovi to urobí dobre.

Buď pozitívna!
Nikto nemá rád negativistky, čo stále proti niekomu niečo majú. Nikto ťa nenavádza, aby si ako sliepka svojho milovaného neustále hlasne obdivovala, ale jednou za čas pred svojím čahounem prehodiť ,mám rada vysokých chlapov‘ vôbec nezaškodí:-)... Keď sa tvoj chalan cíti viditeľne hrozne, zahraj sa na utešovateľ ku a povzbuď ho!

Nechaj sa unášať
Muckáte sa v parku ako o život a teba pichá tráva? Rozhodne si nestážuj, zabiješ tak krásnou náladu...
 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.