Choď na obsah Choď na menu
 


chalani su svine

25. 6. 2008

Takže sú chalani taký čo si vyberajú baby podla výzoru (je ich dost). Ale prečo? Prečo nemajú radi aj baby ktoré sú úprimné, milé a vždy im v núdzi pomôžu? To my baby asi nikdy nepochopíme. Páčia sa im krásne herečky, speváčky atd. Sú to väčšinou nejaký machrovia alebo namyslení chalani, ktorí si myslia, že každá baba po nich ide.

Narozdiel tí druhí chalani si vážia na nás babách to najcennejšie - aké sme, ako sa správame a mnohé dalšie veci. Nemusia byť títo chalani najkrajší ani najškaredší. Hlavné je, že ich máme radi a oni nás takisto. Tak prečo sa trápime kvôli platonickým láskam, ktoré väčšinou končia plačom, výčitkami a inými vecami? Preto baby netrápte sa kvôli chalanom, ktorí o vás nestoja. Povedzte si : " Existuje oveľa lepší chalan, chalan ktorý vás ľúbi, opätuje vaše city a hlavne si vás váži".

A hlavne si baby zapamätajte že nezáleží na výzore, ale na tom aký je chalan vo vnútri a radim ti ak začneš s niakým chodiť tak to dobre zváž a všímaj si jeho vlastnosti a to hlavné či ťa naozaj ľúúúbi! A nehladaj si chalana ktorý chce babu len na jednu vec! Držím vám všetkým palce aby ste si vybrali toho pravého, s ktorým sa budete ľúbiť.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pomoc

(verca, 17. 6. 2009 16:36)

chcem chalana vlstne sa mi paci jeden pomoc ako mam spravit aby si ma aspon troska vsimal