Choď na obsah Choď na menu
 


tak toto som ja:D

5. 5. 2008
Strelec
23.11.-21.12.
Živel: OHEŇPlanéta: JUPITER
Šťastné kamene: TYRKYS
Farby:MODRÁ, ŽLTÁ
Deň v týždni: ŠTVRTOK
POVAHA: Strelci majú zo všetkého najradšej slobodu. Sú veselí, úprimní a bezprostrední. Každú minútu majú sto nových nápadov. Nedokážu nad nimi chvíľu popremýšľať – chcú ich hneď uskutočniť! Všetko robia s nadšením. Milujú emócie, rýchlosť, riziko a zmeny. Majú radi, keď sa okolo nich niečo deje. Ženú sa dopredu a ničoho sa neboja.
…A TERAZ HORŠIA STRÁNKA: Strelci vlastne chyby nemajú… Asi preto, že ich dokážu premeniť na svoje prednosti. Prílišní impulzívnosť, nespútané nadšenie bývajú pre ostatných často až k nevydržaniu.
NADANIE: Strelci často čítajú a rozhliadajú sa okolo seba. Stále prichádzajú na niečo nové. Radi rozprávajú o svojich nových poznatkoch. Baví ich diskutovať a prieť sa. Sú v tom naozaj dobrí. S učením nemajú žiadne problémy. Asi preto, že bývajú múdri. Strelci sa hodia na prácu v médiách alebo v reklame – tam, kde nie je nuda.
PRIATEĽSTVO: Optimizmus Strelcov k nim ľudí priťahuje ako magnet. Majú veľa kamarátov a sú spoločenskí. Nevedia, čo je to nesmelosť, a nové známosti nadväzujú na každom kroku.
MÓDA: Strelci sa obliekajú úplne slobodne. Žiadne upäté kombinácie! Ich heslom je nedbalá elegancia. Bláznivé kombinácie, voľné tričká, džínsy a exotické šperky- to je ich štýl.
NIEČO PRE KRÁSU: Strelci potrebujú kozmetiku, ktorá sa stará o ich krásu, ale zároveň ich neoberá o veľa času. Potrpia si teda na kvalitné krémy, účinné dezodoranty a povzbudzujúce sprchové gély. Krásu vidia v prirodzenosti, nie v hromade líčidiel.
CHUŤ: Ekologické potraviny, ryby, zelenina, ovocie, syry a jogurty – to, čo je ľahké a zdravé, majú Strelci radi.
DARČEKY: albumy a fotky z ďalekých krajín, časopisy o exotických krajinách, knižky.
ZÁĽUBY: šport, jazda na koni, motorizmus
Strelec a LÁSKA
ONA: Je večne rozosmiata, ukecaná a rada v spoločnosti žiari. Nie je pre ňu ľahké počúvať rady druhých. Vyberá si zodpovedných, poslušných a múdrych chlapcov.
ON: Býva láskyplný, vrelý. Dokáže na ostatných ľuďoch oceniť ich prednosti, preto je stále zamilovaný. Obvykle do niekoľkých dievčat naraz.
Dievča, ktoré hľadá: Musí chápať jeho šialené nápady a podporovať ho v jeho bláznivých kúskoch.
Čo rozbúši jeho srdce?: Pohľadnica z ďalekej krajiny.
IDEÁLNE STRELCA: Baran, Lev, Vodnár, Váhy
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.