Choď na obsah Choď na menu
 


scene a emo..ako na vĺasy??

20. 5. 2008

Scene: ako na vlasy?

Tak, pár osobných rád, ako na vlasy... Nemusíš byť scene, aby si mala takýto účes...je to na tebe, či sa ti páči alebo nie :]. Ak to chceš vyskúšať neznamená to, še chceš byť nasilu scene. Jednoducho sa ti to páči a to je všetko.

1. Strih - ODPORÚČAM JEDINE U KADERNÍKA! ak sa nebojíš, skús to doma. Ja som skúsila a som spokojná. Ale istota je istota - zájdi ku kaderníčke.

Najznámejší strih je asi taký še vlasy sú rozdelené na dve časti. Dlhé a krátke. Na každom boku si oddeľ asi štvrtinu vrchnejších vlasov. Nestrihaj ich do rovna, ale dopostupna, do špicu... je to na tebe. Hlavne nie do rovna, to je blé :D. Nezabúdaj, še smerom k vrchu hlavy musíš mať vlasy kratšie a kratšie, aby bol výsledný efekt najlepší. Spodné vlasy nestrihaj, iba končeky, ak ich máš zničené. Záleží od teba, či si necháš krátku ofinu nabok, dlhšiu, ofinu cez celé čelo... je to na tebe. K tomuto strihu sa hodí jedine cestička nabok. Ak nemáš dlhé vlasy nevadí. Jednoducho si daj vlasy ostrihať presne tak, ale odmysli si spodnú dlhú časť. Ak však chceš skúsiť niečo iné, vymysli si nejaký špeciálny asymetrický strih :]...

2. Farba/farby

Nikoho zbytočne nekopíruj. Určite máš niečo do seba a dokážeš to vymyslieť po svojom. Sprav to tak, ako sa to tebe páči. Nemusí to byť divoké... jednoducho kreatívne :]. Vodorovné pásiky? Tyrkysové pramene? Ružové pramene? Spodok tmavší, vrch svetlý? Alebo zafarbená ofina? Rob čo chceš, hlavne nech to je extra. A nech to nikto zo širokého okolia nemá... :P to je snáď jasné.

 

3. Konečná úprava

Ak sa ti vlasy vlnia alebo nedržia dobre tvar, najlepšie pomôže žehlička. Pozor, nežehli vlasy každý deň alebo viackrát za deň! Môže sa ti stať, še sa ti masakráááálne rozštiepia končeky, alebo ti z hebkých zdravých vlasov ostane len suchá slama. Spodné vlasy vyžehli teda do rovna, vo vrchnej časti prežehli len to čo nevyhnutne treba. Ak patríš medzi tie šťastné, čo majú prirodzene rovné vlasy, nežehli si ich vôbec. Vrchnú časť si odspodu nalakuj a postupne tupíruj po väčších prameňoch. Jednotlivé časti zalakuj. Základ je tupírovať vlasy od koreňov. Najlepší je taký malý hrebienok - má husté zuby, je tenký, z plastu a má tenkú kovovú rúčku. Nepoužívaj priveľa laku! Najlepšie bude, ak si kúpiš lak, ktorý je šetrný k vlasom. Takže žiadne po 30Sk... Neprežeň to s tupírovaním, aby si nemala hlavu ako lev... Ak to preženieš, mierne vlasy zčeš. Výsledný efekt prelakuj.

zdroj:/tutti-frutti-misery.blog.cz

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pasiky

(Gabbie, 13. 7. 2011 13:59)

Vodorovné pásiky sa nerobia nijak, to sú pramene príčeskov kt. si baby nalepia

,...................

(Playboy Scene girl , 16. 2. 2011 16:50)

Mne By MI to aj dovolily . ale zas ja newim .. Jak si to mam ostrihat . Sak Mi nekto . POmozte OMG.. :D

hh porad pls

(domush, 30. 6. 2010 12:46)

nwš ako mám povedať kaderníčke aby ma tak ostrihala??.........a nevadí ked nemám moc dlhé vlasy....iba teké po plecia a kus

.....

(bubák blaaa, 10. 1. 2010 20:29)

hmm este keby mi to tak mam dovolila a je to zarucene :D

vodorovne pasiky

(Misankaaa, 30. 12. 2009 13:48)

nevješ jak sa robia tje vodorovne pasiki??? :)

pErfeeeect

(MArčella*, 26. 8. 2008 13:27)

fAQt perfect blog,=)))*