Choď na obsah Choď na menu
 


emo

10. 3. 2008

Obrázok EMO STYLE.......co to VLASTNE JE?

EMO je štýl života, nie je to len dočasná módna vlna. Je to pohľad na svet, na spôsob žitia. Nie je to o tom, čo kto nosí na sebe, či sa reže žiletkami a neustále plače v rohu.. Nie, o tom to nie je. Je to o živote, o sebe samom, o hudbe, o očiach, ktoré prezradia všetko.… Nejde si len tak povedať, je to cool odteraz budem EMO, to nejde. Emom člověk žije, je to pre neho celý život. To nepríde len tak. Emáči mávajú časté depresie, a postupne strácajú kamarátov, nakoniec ostávajú sami, nechcení. Často len tak niekde sedia a rozmýšľajú o zmysle svojho života, a často žiadny nevidia, často prídeme na to, že vlastne nemáme prečo žiť. . . tak na čo žijeme? Túto otázku si položilo veľa takýchto ľudí. nazov EMO vznikol od slova EMOTHIVE ako skratka cize v v skratke emo su vlastne emocie.

ABY STE SI O MNE NEMYSLELI,ZE SOM NEJAKA TRAPKA,CO SI REZE ZILI.JA ANI NIE SOM EMO,LEN SA MI HROZNE PACI TA HUDBA A EMO BOYZxixiLUVE

STYL OBLIEKANIA A KULTURA

Ako emo su oznacovane dva rozne styly obliekania. Prvy vychadza z "indie emo" sceny 90. rokov a ma vazby na indie rock a punk-rock. Zahrnuje oblecenie obnoseneho vzhladu, typicky v khaki farbach. Tricka byvaju mensie, s obrazkami v style 80. rokov. Tasky a batohy byvaju zdobene zicherkami a odznakmi roznych kapiel.

Druhy popularny styl je tmavsi a vyznacuje sa narovnanymi vlasmi nafarbenymi na tmavo (typicky ciernou, cervenou, alebo nejaky neprirodzeny odtien tmavej farby). Muzi nosia zenske nohavice, obvykly je pearcing pier ci obocia a tmavy make up (u zien i muzov; najvyraznejsia je cierna ceruzka na oci, ale vyskytuju sa aj cervene ocne tiene). Castym doplnkom su okuliare s tlstymi tmavymi obruckami, ktore obcas nosia i jedinci ktory okuliare nepotrebuju.

Oblubenou obuvou su ciny alebo skate boty

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

JeeeeééJ

(AnQa_AcIdIc, 29. 10. 2009 22:05)

Juuuuj Co Siii :D Toto Bolo Pridane Presne Na Moje 13 Narodky:D :D